Username: 
  Password: 

Fall 2018 Athena/Classic/Rias
Team Schedules - 19U GIRLS RIAS
       

Bracket      


ALL A      




   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A44 : Lazers SC555555555x045 36  0  0 0
 A42 : LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein5525 55555042 26  3  0 0
 A41 : Concorde Fire Cougars552 555255039 20  6  1 0
 A50 : SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson505025555 032 14  9  0 0
 A64 : Thomson Revolution FC - G19U555  5520x027 13  11  0 0
 A57 : UFA (P) Stars0255500505027 6  10  0 0
 A48 : Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff505502550x027 -1  30  0 0
 A53 : TYSA U19G Gilliam5252555-4  025 14  5  0 0
 A60 : U19G PIKE LADY CHEETAHS5 50  555x025 12  11  0 0
 A59 : UFA (S) United522505220 023 -1  16  0 0
 A49 : SSA Cobb 19UG Revolution- Cross0505225002021 -6  21  0 0
 A58 : UFA (P) Storm55  5  5  020 16  0  0 0
 A55 : UFA (M) Threshers0055005022019 -8  29  0 0
 A43 : Cherokee Cougars550 250 0 017 -2  15  0 0
 A66 : Upson SA Rec - GRU18 - joiner5000  55 x015 0  17  0 0
 A54 : Soccer in the Streets - Clarkston FC00525 200 014 -8  24  0 1
 A45 : HCSA Champion - GRU19022000 55 014 -13  33  0 0
 A47 : Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies0050020  5012 -13  42  0 0
 A46 : SSA Paulding 19ug Leopards0525  -42 x010 -1  11  0 0
 A63 : GSA North 19UG000 5005  010 -10  29  0 0
 A61 : Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett5050 000 x010 -12  39  0 0
 A56 : UFA Norcross U19G Sky Blue500000 22 09 -11  20  0 0
 A65 : Butts County DLS - Mills05 0     x05 -3  21  0 0
 A52 : SSA Coweta u19G - Briggs/Smith0 0   002x02 -8  19  0 0
 A51 : NTH MN Shockwaves0000  000 00 -15  18  0 1
 A62 : Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims000 00000000 -23  41  0 0
 A40 : Fugees Soccer - GU19000 0-4000x0-4 -22  29  0 0

Bracket - Saturday, September 08, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655406  Mudcreek  10:15 AM  MC 3 A49 vs A50SSA Cobb 19UG Revolution- Cross 0 vs.SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson2
 655407  Cartersville Soccer Complex (CSC)  11:30 AM  3 A46 vs A48SSA Paulding 19ug Leopards 3 vs.Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff4
 655399  Badger Creek Complex  12:00 PM  3 A43 vs A51Cherokee Cougars 1 vs.NTH MN Shockwaves0
 655409  South Forsyth  01:00 PM  2 A58 vs A57UFA (P) Storm 4 vs.UFA (P) Stars0
 655433  Pike County Soccer Complex  01:00 PM  #1 A60 vs A45U19G PIKE LADY CHEETAHS 7 vs.HCSA Champion - GRU190
 655401  Fullerville  01:00 PM  10 A62 vs A61Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims 2 vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett4
 655403  PAC  03:00 PM  5 A44 vs A52Lazers SC 9 vs.SSA Coweta u19G - Briggs/Smith0
 655408  South Forsyth  03:00 PM  2 A55 vs A59UFA (M) Threshers 1 vs.UFA (S) United3
 655405  Wade Walker Park  03:30 PM  2 A54 vs A53Soccer in the Streets - Clarkston FC 0 vs.TYSA U19G Gilliam5
 655404  Allen Creek  04:00 PM  2 A42 vs A40LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein 8 vs.Fugees Soccer - GU190
 655425  Daughtry Park  05:30 PM  1 A65 vs A64Butts County DLS - Mills 3 vs.Thomson Revolution FC - G19U5
 655400  Rock Springs Soccer Complex  06:00 PM  1 A47 vs A41Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies 1 vs.Concorde Fire Cougars7
 655410  Pinckneyville Park - UFA Norcross  07:00 PM  4 A56 vs A63UFA Norcross U19G Sky Blue 4 vs.GSA North 19UG0

Bracket - Sunday, September 09, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655486  Henderson Park / Livsey Field  12:30 PM  6 A53 vs A45TYSA U19G Gilliam 0 vs.HCSA Champion - GRU190
 655521  Mudcreek  03:00 PM  MC 2 A50 vs A66SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson 0 vs.Upson SA Rec - GRU18 - joiner1

Bracket - Saturday, September 15, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655419  Wade Walker Park  10:00 AM  2 A54 vs A64Soccer in the Streets - Clarkston FC 2 vs.Thomson Revolution FC - G19U5
 655422  Pike County Soccer Complex  11:00 AM  #1 A60 vs A52U19G PIKE LADY CHEETAHS   vs.SSA Coweta u19G - Briggs/Smith 
 655418  Metro North Pk  01:00 PM  1 A51 vs A49NTH MN Shockwaves 0 vs.SSA Cobb 19UG Revolution- Cross1
 655420  Tramore Park  02:00 PM  10 A50 vs A62SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson 4 vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims1
 655414  East Roswell Park  02:15 PM  2 A41 vs A56Concorde Fire Cougars 7 vs.UFA Norcross U19G Sky Blue1
 655412  Daughtry Park  03:30 PM  1 A65 vs A66Butts County DLS - Mills 3 vs.Upson SA Rec - GRU18 - joiner0
 655423  South Forsyth  05:00 PM  2 A55 vs A58UFA (M) Threshers 0 vs.UFA (P) Storm8
 655424  South Forsyth  05:00 PM  1 A59 vs A57UFA (S) United 2 vs.UFA (P) Stars2
 655417  Allen Creek  05:45 PM  4 A42 vs A47LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein 10 vs.Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies0

Bracket - Sunday, September 16, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655512  Henderson Park / Livsey Field  12:30 PM  6 A53 vs A48TYSA U19G Gilliam 5 vs.Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff3
 655467  Southeast Athletic Complex  02:30 PM  3 A40 vs A57Fugees Soccer - GU19 0 vs.UFA (P) Stars2
 655481  PAC  03:00 PM  5 A44 vs A61Lazers SC 14 vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett0

Bracket - Saturday, September 22, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655455  Fullerville  11:00 AM  10 A61 vs A52Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett 5 vs.SSA Coweta u19G - Briggs/Smith3
 655430  Fullerville  01:00 PM  10 A62 vs A46Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims 1 vs.SSA Paulding 19ug Leopards4
 655437  Thomaston-Upson Civic Ctr Complex  01:00 PM  10 A66 vs A44Upson SA Rec - GRU18 - joiner 0 vs.Lazers SC12
 655497  Thomson McDuffie Middle School  02:30 PM  1 A64 vs A40Thomson Revolution FC - G19U 4 vs.Fugees Soccer - GU190
 655431  Rabbit Hill Park  07:00 PM  3 A63 vs A54GSA North 19UG 1 vs.Soccer in the Streets - Clarkston FC3

Bracket - Sunday, September 23, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655428  East Roswell Park  01:00 PM  2 A41 vs A42Concorde Fire Cougars 1 vs.LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein1
 655500  Fowler Park  01:00 PM  5 A57 vs A56UFA (P) Stars 2 vs.UFA Norcross U19G Sky Blue0
 655411  Thomaston-Upson Civic Ctr Complex  04:00 PM  10 A66 vs A60Upson SA Rec - GRU18 - joiner 0 vs.U19G PIKE LADY CHEETAHS2
 655527  Fowler Park  05:00 PM  5 A59 vs A53UFA (S) United 1 vs.TYSA U19G Gilliam1

Bracket - Saturday, September 29, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655426  Badger Creek Complex  09:00 AM  2 A43 vs A50Cherokee Cougars 4 vs.SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson1
 655447  Whitlock  01:00 PM  8 A52 vs A66SSA Coweta u19G - Briggs/Smith   vs.Upson SA Rec - GRU18 - joiner 
 655443  PAC  03:00 PM  5 A44 vs A60Lazers SC 8 vs.U19G PIKE LADY CHEETAHS0
 655442  North Mount Carmel Park  03:00 PM  04 A45 vs A54HCSA Champion - GRU19 2 vs.Soccer in the Streets - Clarkston FC2
 655528  Pinckneyville Park - UFA Norcross  03:00 PM  4 A56 vs A42UFA Norcross U19G Sky Blue 0 vs.LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein4
 655452  Rock Springs Soccer Complex  06:00 PM  1 A47 vs A63Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies 6 vs.GSA North 19UG1

Bracket - Sunday, September 30, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655517  Southeast Athletic Complex  10:00 AM  3 A40 vs A63Fugees Soccer - GU19   vs.GSA North 19UG 
 655468  Fullerville  01:00 PM  10 A62 vs A52Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims   vs.SSA Coweta u19G - Briggs/Smith 
 655485  Thomson McDuffie Middle School  03:00 PM  1 A64 vs A66Thomson Revolution FC - G19U   vs.Upson SA Rec - GRU18 - joiner 
 655448  Henderson Park / Livsey Field  04:15 PM  6 A53 vs A51TYSA U19G Gilliam 3 vs.NTH MN Shockwaves1
 655440  Fullerville  05:00 PM  10 A61 vs A48Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett 3 vs.Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff6
 655460  Pike County Soccer Complex  05:30 PM  #1 A60 vs A65U19G PIKE LADY CHEETAHS   vs.Butts County DLS - Mills 

Bracket - Saturday, October 06, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655469  North Mount Carmel Park  10:00 AM  04 A45 vs A63HCSA Champion - GRU19 1 vs.GSA North 19UG5
 655453  East Roswell Park  10:45 AM  2 A41 vs A58Concorde Fire Cougars   vs.UFA (P) Storm 
 655451  Cartersville Soccer Complex (CSC)  11:00 AM  3 A48 vs A62Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff 4 vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims3
 655462  Pinckneyville Park - UFA Norcross  11:00 AM  5 A56 vs A54UFA Norcross U19G Sky Blue 0 vs.Soccer in the Streets - Clarkston FC3
 655445  Marathon Park  12:30 PM  3 A50 vs A46SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson 1 vs.SSA Paulding 19ug Leopards1
 655439  Southeast Athletic Complex  03:00 PM  3 A40 vs A55Fugees Soccer - GU19 0 vs.UFA (M) Threshers2
 655473  Thomson McDuffie Middle School  04:00 PM  1 A64 vs A60Thomson Revolution FC - G19U   vs.U19G PIKE LADY CHEETAHS 
 655491  Rock Springs Soccer Complex  05:00 PM  1 A47 vs A59Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies 0 vs.UFA (S) United6
 655464  Daughtry Park  05:00 PM  1 A65 vs A44Butts County DLS - Mills 0 vs.Lazers SC16

Bracket - Sunday, October 07, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655458  Braly  01:00 PM  21 A46 vs A49SSA Paulding 19ug Leopards 1 vs.SSA Cobb 19UG Revolution- Cross0
 655461  Matt Community Park  01:00 PM  4 A55 vs A43UFA (M) Threshers 4 vs.Cherokee Cougars1
 655444  Allen Creek  02:45 PM  4 A42 vs A58LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein   vs.UFA (P) Storm 
 655457  Tramore  03:00 PM  10 A50 vs A51SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson 4 vs.NTH MN Shockwaves0

Bracket - Saturday, October 13, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655479  Southeast Athletic Complex  09:00 AM  3 A40 vs A58Fugees Soccer - GU19
Forfeited Game
 0 vs.UFA (P) Storm4F
 655478  Cartersville Soccer Complex (CSC)  11:00 AM  3 A48 vs A50Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff 1 vs.SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson5
 655474  Henderson Park / Livsey Field  11:00 AM  6 A53 vs A47TYSA U19G Gilliam 9 vs.Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies0
 655518  Fullerville  11:00 AM  10 A61 vs A65Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett   vs.Butts County DLS - Mills 
 655446  Tramore  12:00 PM  11 A49 vs A62SSA Cobb 19UG Revolution- Cross 2 vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims1
 655470  Wade Walker Park  01:00 PM  8 A54 vs A51Soccer in the Streets - Clarkston FC   vs.NTH MN Shockwaves 
 655476  LanierLand Park  01:00 PM  1 A59 vs A42UFA (S) United 0 vs.LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein4
 655472  Braly  03:00 PM  4 A46 vs A43SSA Paulding 19ug Leopards   vs.Cherokee Cougars 
 655434  LanierLand Park  03:00 PM  1 A57 vs A55UFA (P) Stars 5 vs.UFA (M) Threshers0
 655441  Rabbit Hill Park  07:00 PM  5 A63 vs A64GSA North 19UG 1 vs.Thomson Revolution FC - G19U5

Bracket - Sunday, October 14, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655416  PAC  01:00 PM  5 A44 vs A45Lazers SC 14 vs.HCSA Champion - GRU190
 655488  Matt Community Park  01:00 PM  4 A57 vs A41UFA (P) Stars 1 vs.Concorde Fire Cougars2
 655477  Daughtry Park  02:00 PM  1 A65 vs A52Butts County DLS - Mills   vs.SSA Coweta u19G - Briggs/Smith 
 655483  Tramore  03:00 PM  11 A49 vs A43SSA Cobb 19UG Revolution- Cross 2 vs.Cherokee Cougars2
 655484  Braly  05:00 PM  21 A46 vs A51SSA Paulding 19ug Leopards   vs.NTH MN Shockwaves 
 655436  Pinckneyville Park - UFA Norcross  05:00 PM  5 A56 vs A53UFA Norcross U19G Sky Blue 0 vs.TYSA U19G Gilliam2

Bracket - Saturday, October 20, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655454  Southeast Athletic Complex  10:00 AM  3 A40 vs A59Fugees Soccer - GU19 0 vs.UFA (S) United1
 655482  Wade Walker Park  10:00 AM  2 A54 vs A47Soccer in the Streets - Clarkston FC 3 vs.Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies3
 655471  Marathon Park  11:00 AM  3 A50 vs A61SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson 8 vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett1
 655466  East Roswell Park  12:30 PM  1 A41 vs A55Concorde Fire Cougars 2 vs.UFA (M) Threshers0
 655463  Thomaston-Upson Civic Ctr Complex  02:00 PM  10 A66 vs A45Upson SA Rec - GRU18 - joiner 5 vs.HCSA Champion - GRU190
 655506  PAC  05:00 PM  5 A44 vs A46Lazers SC 4F vs.SSA Paulding 19ug Leopards
Forfeited Game
0
 655465  Cartersville Soccer Complex (CSC)  05:00 PM  3 A48 vs A49Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff 2 vs.SSA Cobb 19UG Revolution- Cross2
 655523  Whitlock  05:00 PM  8 A52 vs A64SSA Coweta u19G - Briggs/Smith 3 vs.Thomson Revolution FC - G19U4
 655449  Matt Community Park  05:00 PM  3 A57 vs A43UFA (P) Stars 0 vs.Cherokee Cougars1
 655493  Rabbit Hill Park  05:00 PM  5 A63 vs A42GSA North 19UG 1 vs.LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein9
 655475  Matt Community Park  07:00 PM  3 A58 vs A56UFA (P) Storm   vs.UFA Norcross U19G Sky Blue 

Bracket - Sunday, October 21, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655504  East Roswell Park  01:00 PM  2 A41 vs A40Concorde Fire Cougars 3 vs.Fugees Soccer - GU191
 655402  North Mount Carmel Park  01:00 PM  04 A45 vs A65HCSA Champion - GRU19   vs.Butts County DLS - Mills 
 655495  Noonday Park  01:00 PM  01 A51 vs A55NTH MN Shockwaves 1 vs.UFA (M) Threshers4
 655413  Badger Creek Complex  02:00 PM  2 A43 vs A48Cherokee Cougars 3 vs.Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff4
 655489  Matt Community Park  05:00 PM  3 A59 vs A56UFA (S) United 0 vs.UFA Norcross U19G Sky Blue0
 655429  Fullerville  05:00 PM  10 A61 vs A49Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett 1 vs.SSA Cobb 19UG Revolution- Cross2
 655524  Pike County Soccer Complex  05:30 PM  #1 A60 vs A54U19G PIKE LADY CHEETAHS 4 vs.Soccer in the Streets - Clarkston FC2
 655480  Rabbit Hill Park  07:00 PM  2 A63 vs A62GSA North 19UG 6 vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims1

Bracket - Saturday, October 27, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655510  Mudcreek  03:00 PM  MC 3 A49 vs A45SSA Cobb 19UG Revolution- Cross 0 vs.HCSA Champion - GRU192
 655511  Whitlock  03:00 PM  8 A52 vs A50SSA Coweta u19G - Briggs/Smith 0 vs.SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson1
 655501  LanierLand Park  03:00 PM  1 A58 vs A43UFA (P) Storm   vs.Cherokee Cougars 
 655499  Pike County Soccer Complex  03:00 PM  #1 A60 vs A61U19G PIKE LADY CHEETAHS 4 vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett0
 655459  Thomson McDuffie Middle School  03:00 PM  1 A64 vs A53Thomson Revolution FC - G19U 0F vs.TYSA U19G Gilliam
Forfeited Game
0
 655508  Metro North Pk  05:00 PM  4 A51 vs A57NTH MN Shockwaves 0 vs.UFA (P) Stars1
 655487  LanierLand Park  05:00 PM  1 A55 vs A42UFA (M) Threshers 0 vs.LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein6
 655450  Matt Community Park  05:00 PM  4 A59 vs A41UFA (S) United 0 vs.Concorde Fire Cougars0

Bracket - Sunday, October 28, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655456  Allen Creek  01:00 PM  2 A42 vs A57LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein 1 vs.UFA (P) Stars0
 655435  Matt Community Park  01:00 PM  4 A58 vs A59UFA (P) Storm 8 vs.UFA (S) United0
 655516  Badger Creek Complex  02:00 PM  2 A43 vs A41Cherokee Cougars 1 vs.Concorde Fire Cougars4
 655498  Henderson Park / Livsey Field  02:30 PM  6 A53 vs A65TYSA U19G Gilliam   vs.Butts County DLS - Mills 
 655519  North Mount Carmel Park  03:00 PM  04 A45 vs A62HCSA Champion - GRU19 1 vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims0
 655432  Metro North Pk  03:00 PM  1 A51 vs A48NTH MN Shockwaves 1 vs.Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff4
 655525  Matt Community Park  03:00 PM  4 A55 vs A46UFA (M) Threshers 1 vs.SSA Paulding 19ug Leopards1
 655502  Thomaston-Upson Civic Ctr Complex  04:00 PM  10 A66 vs A54Upson SA Rec - GRU18 - joiner 4 vs.Soccer in the Streets - Clarkston FC0

Bracket - Saturday, November 03, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655494  North Mount Carmel Park  03:17 AM  NA2 A45 vs A50HCSA Champion - GRU19   vs.SSA Cobb 19UG Chivas- Wilkerson 
 655421  Braly  09:00 AM  4 A46 vs A61SSA Paulding 19ug Leopards   vs.Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Bennett 
 655522  Mudcreek  10:30 AM  MC 3 A49 vs A44SSA Cobb 19UG Revolution- Cross 0 vs.Lazers SC10
 655514  Pinckneyville Park - UFA Norcross  10:30 AM  4 A56 vs A55UFA Norcross U19G Sky Blue 2 vs.UFA (M) Threshers2
 655503  Badger Creek Complex  11:00 AM  2 A43 vs A59Cherokee Cougars   vs.UFA (S) United 
 655520  Metro North Pk  11:00 AM  1 A51 vs A58NTH MN Shockwaves   vs.UFA (P) Storm 
 655509  Wade Walker Park  11:00 AM  2 A54 vs A65Soccer in the Streets - Clarkston FC   vs.Butts County DLS - Mills 
 655507  Allen Creek  02:15 PM  2 A42 vs A64LSA Chicacabras U19G - Coach Zaenglein 2 vs.Thomson Revolution FC - G19U1
 655526  South Forsyth  03:00 PM  2 A57 vs A47UFA (P) Stars 4 vs.Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies0
 655415  Rabbit Hill Park  03:00 PM  3 A63 vs A53GSA North 19UG   vs.TYSA U19G Gilliam 
 655505  Fullerville  07:00 PM  10 A62 vs A60Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims 1 vs.U19G PIKE LADY CHEETAHS6

Bracket - Sunday, November 04, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655492  Fullerville  11:00 AM  10 A62 vs A44Georgia Storm Villa Rica - GRU19-Sims 0 vs.Lazers SC10
 655513  Fowler Park  01:00 PM  8 A58 vs A47UFA (P) Storm   vs.Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies 
 655515  Thomaston-Upson Civic Ctr Complex  02:00 PM  10 A66 vs A63Upson SA Rec - GRU18 - joiner   vs.GSA North 19UG 
 655490  Cartersville Soccer Complex (CSC)  03:00 PM  3 A48 vs A41Cartersville Atl United U19G-Bucky Conduff 0 vs.Concorde Fire Cougars5
 655496  Whitlock  05:00 PM  8 A52 vs A49SSA Coweta u19G - Briggs/Smith 0 vs.SSA Cobb 19UG Revolution- Cross0

Bracket - Saturday, November 10, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655438  Rock Springs Soccer Complex  04:30 PM  2 A47 vs A56Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies   vs.UFA Norcross U19G Sky Blue 

Bracket - Sunday, November 11, 2018
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 655427  Rock Springs Soccer Complex  03:00 PM  1 A47 vs A40Collins Hill Soccer - U19 Grizzlies 5 vs.Fugees Soccer - GU192






Affinity Sports Copyright 2019, Affinity Sports Inc, All Rights Reserved.
Terms of Use and Privacy Policy are applicable to this site.