Username: 
  Password: 

Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
13U Classic I Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/9,11/11
Venue: Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic I Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/2,12/8
Venue: Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/8,11/10,11/11,12/9,12/15
Venue: Eagles Soccer Academy
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
United Sports Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/9,11/10,11/11,12/1,12/9,12/15,12/16
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic II Black
Date: 9/8,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/17,12/2
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/30,12/15
Venue: Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Union Co. HS
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/28,12/6
Venue: Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III White
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/21,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/29
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
New Hope Church Stockbridge
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
TBD C2
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III Grey
Date: 9/8,9/9,9/16,9/22,9/23,9/26,9/29,9/30,10/6,10/7,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Friendly City Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Springdale Park Dublin
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Classic III Yellow
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/28,12/12,12/16
Venue: Garden Lakes
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Garden Lakes
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Lamar Murphy Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic II East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/9,11/10,11/11,11/28,12/4,12/13
Venue: Ocee Elementary
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic II West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/6,12/15
Venue: CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
St. Josephs Catholic School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III East Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16
Venue: Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III East Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10
Venue: Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
United Sports Complex
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Eagles Soccer Academy
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,12/15,12/16
Venue: Fullerville
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Eastside Baptist Church
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III Central
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/12,11/27,12/8,12/15
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
New Hope Church Stockbridge
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Classic III South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Glennville Rec. Hilltop
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Glennville Recreational Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
James Brown Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/6,11/10,11/11,11/18,12/15
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic II-A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/28,12/7,12/15
Venue: Eagles Soccer Academy
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic II-B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/28,12/15
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III Central
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/15,11/17,11/18,11/26
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III East-A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/9,12/15,12/16
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
United Sports Complex
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III East-B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/18,12/8
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III North
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,12/2
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/17
Venue: CYSA
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Troup County Soccer Complex
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Springdale Park Dublin
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/28,12/1,12/14
Venue: Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Village Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/8,11/9,11/10,11/11,11/17,11/28
Venue: Bill Wood Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic II East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/17,12/5,12/8,12/12
Venue: Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Eagles Soccer Academy
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Hebron Christian Academy
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic II West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/16
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Etowah River Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic III East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/28,12/9,12/15
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/1,12/6,12/15
Venue: Silverbacks Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic III North
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,11/30,12/15
Venue: Garden Lakes
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Union Co. HS
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Classic III Central
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11
Venue: Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Hammond Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/13,11/25,11/27,11/29
Venue: Fowler Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Walton High School
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic II Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/9,11/10,11/11
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Booker T Washington
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic II Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/8,11/11,12/15
Venue: Bill Wood Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic III East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,12/5
Venue: Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Village Park
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic III North
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,10/29,11/3,11/10,11/11,11/28,12/6
Venue: Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Roper Park
Detail  Schedule
Yahoola Creek Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic III South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/22,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/25,11/27
Venue: Sand Hill Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/16,9/20,9/22,9/23,9/29,9/30,10/3,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/11,11/17,11/18,12/4,12/15,12/16
Venue: Braly
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
Noonday
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Franklin Gateway Sports Complex
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic I
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,12/8
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic II
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,11/17,12/1,12/15
Venue: McCurry Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic III East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/30
Venue: North Floyd Park
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Classic III West
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/16,11/27,12/9
Venue: Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School - TH
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic IA
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,12/13,12/15
Venue: Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Webb Bridge #1
Detail  Schedule
Metro North Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic 1B
Date: 9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,11/17,12/1
Venue: Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
LaGrange Academy
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Village Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic 1C
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/15
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic 1D
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/9,10/13,10/14,10/17,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,12/8,12/15
Venue: Marathon Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Terrell Mill Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic II Metro
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11
Venue: Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Providence Christian Academy
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Providence Christian - Stadium
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic II South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/20,10/21,10/27,11/3,11/10,11/11
Venue: CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Hope Church
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Springdale Park Dublin
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Classic III
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/16,10/20,10/21,10/27,10/28,11/10,11/11,12/2,12/16
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
TBD Classic 19U
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Mud Creek
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Howard Coffin Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
James Brown Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
James A. Brown Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena A
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena B
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/11,11/17,11/18,12/1,12/13,12/15,12/16
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena C North
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
Union Co. HS
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena C Central
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,12/9
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena C East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/18,12/2
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13U Athena C West
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/8
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena A
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,11/16,11/17,11/18
Venue: CYSA
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena B
Date: 9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/11,10/13,10/14,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/16,11/17,12/8
Venue: Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Terrell Mill Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena C Central
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/27,11/29,12/8
Venue: Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Dresden Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena C East
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/29,12/2
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
Oglethorpe Univ. Turf Fields
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Oglethorpe Salamone
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U Athena C South
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/23,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15
Venue: HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Hope Church
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Demo Field Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/28,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/18,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,11/28
Venue: East Roswell Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Hebron Christian Academy
Detail  Schedule
Sutton Middle School - TH
Detail  Schedule
Gwinnett College
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/4,11/10,11/11,11/17,11/27,12/15
Venue: GSA
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
St. Josephs Catholic School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena C Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,10/29,11/2,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11,12/8
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena C White
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,10/29,11/3,11/4,11/6,11/10,11/11,11/27
Venue: Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Sutton Middle School - TH
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15U Athena C Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/8
Venue: Fullerville
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,10/30,11/1,11/3,11/4,11/10,11/11,11/14,11/18,11/27,11/28
Venue: Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Ridgeview Charter School
Detail  Schedule
Georgia Soccer Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Ocee Elementary
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena B
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/24,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/28
Venue: Friendly City Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Sutton Middle School - TH
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Drew Charter School
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena C Orange
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/17,10/18,10/20,10/21,10/25,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/29
Venue: Arizona Avenue
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
KRCS
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Pearl Stephens (Warner Robins)
Detail  Schedule
River Park Soccer Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
Hope Church
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U Athena C Garnet
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/5,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/17,11/26,11/28,11/29,12/15
Venue: Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Midway Park - Decatur
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
South Gwinnett Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena A
Date: 9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/19,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/15,11/17,11/18,12/15,12/16
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Etowah River Park
Detail  Schedule
Gwinnett College
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/16
Venue: Mudcreek
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17U Athena C
Date: 9/8,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/5,11/9,11/10,11/11,11/17,11/18
Venue: Chestnut Log
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Woodlands Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Athena A
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/16
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
UNG
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Athena B
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/23,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,11/13,11/16,11/17,11/30,12/15
Venue: Noonday Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Gordon Street Center
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rhodes Jordan Park
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
LaGrange Academy
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Village Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18U Athena C
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/2
Venue: PAC
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
North Floyd Park
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Terrell Mill - CASL
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena A Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/1,11/3,11/4,11/10,11/11,11/26,12/16
Venue: Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Sutton Middle School
Detail  Schedule
Galloway Athletic Complex
Detail  Schedule
Rock Creek Sports Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Walton High School
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
CHRISTIAN HERITAGE SCHOOL
Detail  Schedule
George Pierce Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena A Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11,12/12
Venue: Sutton Middle School - TH
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Augusta Soccer Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Pleasantdale Park
Detail  Schedule
Summerour Middle School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena B Red
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/10,11/11,11/17
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Harmony Grove
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Grizzard Park - Rome
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Etowah River Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U Athena B Blue
Date: 9/8,9/9,9/15,9/22,9/23,9/29,9/30,10/4,10/6,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,10/29,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Tyus Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Howard Coffin Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/26,10/27,10/28,11/3,11/4
Venue: Bethesda Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
New Hope Church Stockbridge
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Wilkerson Mill Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/14,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/4,10/6,10/7,10/12,10/13,10/14,10/16,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/5,11/10,11/11
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Summit Baptist Church
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
New Hope Church Stockbridge
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Union Co. HS
Detail  Schedule
Granite Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Thomson McDuffie Middle School
Detail  Schedule
Woodward Academy
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Peachtree Ridge Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/2,11/3,11/4,11/8,11/10,11/18
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Hope Church
Detail  Schedule
Jasper County Rec
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
TBD Athena1
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Webb Bridge Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Thomson McDuffie Middle School
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Woodward Academy
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Riverline Park--NTH
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Alpharetta North Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Adams Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
River Line Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,10/12,10/13,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: RYSA
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
J.M. Tull-Gwinnett Family YMCA
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
GSA
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
Our Lady of Victory
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Bunten Road Park
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Scott Hudgens Park
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Jones Briddge Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Tramore
Detail  Schedule
Howard School
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
UQP
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 9/8,9/9,9/15,9/16,9/22,9/23,9/29,9/30,10/6,10/7,10/13,10/14,10/20,10/21,10/27,10/28,11/3,11/4,11/10,11/11
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Cartersville Soccer Complex (CSC)
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Mudcreek
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Pinckneyville Park - UFA Norcross
Detail  Schedule
Rock Springs Soccer Complex
Detail  Schedule
South Forsyth
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Metro North Pk
Detail  Schedule
Tramore Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Rabbit Hill Park
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Thomson McDuffie Middle School
Detail  Schedule
Fowler Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Marathon Park
Detail  Schedule
Braly
Detail  Schedule
Matt Community Park
Detail  Schedule
LanierLand Park
Detail  Schedule
Noonday Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets